Lasting Hcr 34 - 37

Hokejové ponožky Lasting HCR jsou slabé prodloužené ponožky obsahující bavlnu a speciální polypropylenové příze s obsahem iontů stříbra, které zpomalují růst bakterií a plísní, potlačuje nepříjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
212 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
23 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
7,34 €
Cena dnes jen:
189 Kč
Logo výrobce: Lasting
Autorizovaný prodejce produktu Lasting Hcr
Váš výběr: 34 - 37
Varianty produktu: (3)
Velikost oblečení (34,42,48,...)

Hokejové ponožky Lasting HCR jsou slabé prodloužené ponožky obsahující bavlnu a speciální polypropylenové příze s obsahem iontů stříbra, které zpomalují růst bakterií a plísní, potlačuje nepříjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Je zapletena ve špičce a chodidle. Ponožky jsou upraveny pro zlepšenou ochranu proti puchýřům a tepelnou izolaci. Materiál POLYCOLON - polypropylen je hydrofobní a velmi rychle schne. Ponožku od špičky k nártu tvoří jednovrstvý plyš a po celé patě je ochranná zóna z dvouvrstvého plyše, který zajišťuje a dlouhou životnost ponožky na nejvíce namáhaných částech. V nadnártní části je zóna podporující dopředný náklon.

Hokejové ponožky Lasting Hcr 34 - 37 je k dispozici skladem dnes pouze za 189 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 26.6.2018, nebo si Lasting Hcr můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Lasting Hcr dnes a ušetřete 23 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejové ponožky Lasting Hcr 34 - 37? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Lasting Hcr 34 - 37

Materiál:42% COTTON 20% POLYCOLON - polypropylen 16% SILTEX - polypropylene 15% POLYAMIDE 5% LYCRA - elastan 2% X-STATIC - silver fiber
Určení:Unisexové
Dotaz k produktu:

Lasting Hcr 34 - 37

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč